• Неодамнешно
  • -20 %
Umeiluce Бесплатен Превозот Led Таванот Светлина Флеш Монтирани Светилка Црна Сликарство 90-265V 39 Инчи Должина Осветлување за Дневна Соба

Umeiluce Бесплатен Превозот Led Таванот Светлина Флеш Монтирани Светилка Црна Сликарство 90-265V 39 Инчи Должина Осветлување

DEN 10016.00
DEN 12519.36

Количината на стоката
Това е достапна

Светлината Информации Тип Флеш Планината Стил Модерна/Современи Карактеристики Dimmable Со Далечински Управувач , Dimmable Предложи Простор Одговара Спална соба , Дневна Соба , Затворен Напон (V) AC110-240 Број на основниот капитал (Тиер 3 Слоја Предложи Соба Големина 20-30 Батерии Вклучени? Нема Заврши Сликарство Светлина Насока Амбиентална Светлина Моќност (W) 90 Димензии Тела Висина (СМ) 9 Тела Ширина (СМ) 68 Тела Должина (CM) 101 Сијалица Информации Почетна Lumens (lm) 8000 Сијалица Тип LED Боја Температура (К) 3000/6000 Број на Сијалица 1 Сијалица Сијалица Вклучени или Не Сијалица Вклучени Wattage по Сијалица (W) 90 Сијалица База LED Интегрирани Материјал Тела Материјал Алуминиум Сенка Материјал Алуминиум Декорација Материјал Метал Тегови Нето Тежина(kg) 2.6

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
Топло Бела, Бела светлина
Wattage:
Non-remoter, Remoter Dimming
Тип На Објект:
таванот светла
Тело Материјал:
ABS,од не ' Рѓосувачки Челик
База Тип:
Оптоварување
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
ДСА,RoHS,УЛ,VDE,CCC,FCC,CE
Гаранција:
1 година
Стил:
Современа
Карактеристики:
Модерна
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Foyer
Бренд Име:
Umeiluce
Осветлување Област:
15-30square метри
Употреба:
празник
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Број На Модел На:
MICHEN_CL
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC

Слични производи во категоријата