• Неодамнешно
  • -50 %
Минимализам Led Таванот Светла За Дневна Соба и Спалната соба Plafon Дома Осветлување Таванот Светилка Држачи Затемнување Далечински luminaria де teto

Минимализам Led Таванот Светла За Дневна Соба и Спалната соба Plafon Дома Осветлување Таванот Светилка Држачи Затемнување Далечински

DEN 9828.00
DEN 19656.00

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќето предмети ќе бидат испратени во рок од 1-7 дена по плаќање, само ако го продаде надвор или сопствени направени предмети
2. Светилки е вклучен
2.
Гаранција : 3 година
Основни Собранието е потребно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро.Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката . Постојат NOEXCEPTIONS !
За Повратни Информации
1. Ако земјата царинската наметнува никакви увозни давачки или други трошоци и купувачот ќе има обврска да плати било како исплата .Цена или превозот цена не вклучува никакви дополнителни даноци ,увозните давачки или прилагодено царинење такса во клиент земја, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за сопствени грешки во клиент на државата. Ние ќе го Заштити вашиот Корист!
За враќање
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да се вратат од датумот на кој е примена.
За Превозот
1. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Добредојдовте на нашата продавница ,и се надевам дека ќе има убаво превозот !. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ние нудиме замена за било скршено дел во транзит. Многу од земјата Бесплатен Превозот (Освен некои земји и APO/FPO), Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби.
Минимализам Led Таванот Светла За Дневна Соба и Спалната соба Plafon Дома Осветлување Таванот Светилка Држачи Затемнување Далечински luminaria де teto
Упатство За Купување:
1. (бесплатен)
Спецификација :
Име : Минимализам Led Таванот Светла
Извор на светлина : LED светилки ( вклучувајќи )
Напон : 110 V - 240
Светилка боја : Бела
Светилка големина : 9 глави ,W56*28 CM
12 глави ,W56cm H28cm
18 глави ,W56cm ,H56cm
Материјал : железо ,акрилик ,алуминиум
Светлината база : led диоди
осветлување област : 15-30 метри sqaure
е светилки вклучувајќи : ДА
Примена : Затворен foyer, дневна соба, спална соба, скалило, бања, бања и сл.

Клучни карактеристики

Wattage:
Warm White, Cool White, Dimming
Тип На Објект:
таванот светла
Материјал:
acryl
Заврши:
Железо
Карактеристики:
Кристал таванот светилка
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
База Тип:
Оптоварување
Бренд Име:
ULMXI
Тело Материјал:
Железо,Ironware + Акрилик
Број На Модел На:
0001138
Е dimmable:
Yes
Е Светилки Вклучени:
Yes
Примена:
Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Осветлување Област:
15-30square метри
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Употреба:
Дневно осветлување
Техника:
Жица Цртање Виси
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
3 година
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
> 20
Напон:
110V,120V,220V,240V
Име:
Пост-Модерната LED Акрилик Затемнување Таванот Светлина
Големина:
9 глави, 12 глави ,18 глави
светилка боја:
Бела
боја на светлина:
Топло Бела, Кул Бело ,Затемнување
Извор На Светлина:
led монистра

Слични производи во категоријата