• Неодамнешно
  • -25 %
SHIXNIMAO бесплатен превозот Делукс Кристал Лустерот Мода кристал лустерот кристал лустерот

SHIXNIMAO бесплатен превозот Делукс Кристал Лустерот Мода кристал лустерот кристал лустерот

DEN 6926.00
DEN 9235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Ние ги користиме многу добар материјал, не Е евтин материјал може да се прилагодите на барања на нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе им даде на далеку за слободни извор на Светлина( сијалица )!!! Бидејќи ( сијалица ) е многу тенка, ако се оштетени во транзит, ве молиме корисници во вашата земја, купување,цената на извор на светлина е многу евтини. Нашиот производ пакување е многу професионални, многу безбедно, Ако примите производ за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ако постои било каква штета на производот во транзит , продавачот 100% да сноси одговорност, Па ве молиме да бидат сигурни да се купи!! Употребата на луксуз кристал Многу убава долга кристал pendant извор на Светлина користење E14, ние ќе им даде слободен светилки Материјали кои се користат : Напредни кристално стакло +K9 Кристал + метал

Клучни карактеристики

Wattage:
6Arm lights, 8Arm lights, 10Arm lights, 12Arm lights, 15Arm lights, 18Arm lights
Тип На Објект:
таванот светла
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Лустерот
сертификација:
CE,FCC,RoHS,ССА,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
HSHIXINMAO
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Карактеристики:
Safe + заштеда на енергија + супер светло
Техника:
обложено
Употреба:
За итни случаи
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Заврши:
Никој
Примена:
Почеток / бизнис

Слични производи во категоријата