• Неодамнешно
  • -25 %
SHIXNIMAO светлина Кристал Луксузни Кристал Лустерот Мода кристал лустерот

SHIXNIMAO светлина Кристал Луксузни Кристал Лустерот Мода кристал лустерот

DEN 7161.00
DEN 9547.20

Количината на стоката
Това е достапна


Ние сме фабриката директна продажба,Ако ви треба големо, (може да се примени за големопродажните цени) Ние ги користиме многу добар материјал, не Е евтин материјал може да се прилагодите на барања на нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе им даде на далеку за слободни извор на Светлина( сијалица )!!! Бидејќи ( сијалица ) е многу тенка, ако се оштетени во транзит, ве молиме корисници во вашата земја, купување,цената на извор на светлина е многу евтини. Нашиот производ пакување е многу професионални, многу безбедно, Ако примите производ за било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, Ако постои било каква штета на производот во транзит , продавачот 100% да сноси одговорност, Па ве молиме да бидат сигурни да се купи!!

Клучни карактеристики

Боја На Каросеријата:
dia40xhigh42cm
Тип На Објект:
таванот светла
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Лустерот
сертификација:
CE,FCC,RoHS,ССА,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Бренд Име:
HSHIXINMAO
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталирајте Стил:
Суспендирани
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Карактеристики:
Safe + заштеда на енергија + супер светло
Техника:
обложено
Употреба:
За итни случаи
Материјал:
Кристално
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Заврши:
Никој
Примена:
Почеток / бизнис

Слични производи во категоријата