• Неодамнешно
  • -20 %
Три-боја LED позадинско осветлување Игри Тастатура Механички Допир Жичен Игра Тастатура за КОМПЈУТЕР & Лаптоп

Три-боја LED позадинско осветлување Игри Тастатура Механички Допир Жичен Игра Тастатура за КОМПЈУТЕР & Лаптоп

DEN 1179.00
DEN 1474.08

Количината на стоката
Това е достапна

Игри главната контрола IC Внимателно дизајнирани spacebar. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2. Интерфејс тип : USB
Пакет се вклучени : 1 x жичен тастатура
Пакување Детали : Пакетот Тежина : 1. 3 бои во една тастатура : црвена,сина и виолетова.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.( прво име, средно име и презиме )
Опис На Производот
3 Боја Позадинско Осветлување Игри Тастатура
Притиснете FN + SL за да се префрлите на позадинско осветлување боја
Притиснете FN + PS да го вклучите 3 боја дишење
Притиснете FN + PB за да се префрлите единствена боја на дишење
Притиснете FN +нагоре/надолу за да го прилагодите осветлувањето на екранот
Карактеристики на производот : пријатно чувство на тастатурата.
Најдобрите англиски Верзија Три-боја LED Светлото Flyingcolors Механички Допир Игри Напредни Тастатура Игра Тастатура за КОМПЈУТЕР Лаптоп Гејмер
Answer : ___________________________ Note : драги клиенти, ние ќе ја испрати на англиски верзија стандардно, ако дојде од руски зборуваат земји, и сакате да ја поддржува тастатурата руски, ве молиме да ни оставите порака, ние ќе ви испратиме руската тастатура букви налепници за слободни за поддршка на руската, ви благодариме!
Руски пријател напомена : ве Молиме да го пополните приемник 's full name in the цел.1 кг Пакет Големина : 53cm x 25cm x 5cm
За Плаќање
1.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.
Испорака и Испорака
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Комплетно водоотпорен.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ласерско гравирање карактер.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Деветтиот Светот
Тип:
Жичен
Примена:
Лаптоп,Десктоп
Тастатура Стандард:
114 Клучеви
Јазик:
Англиски
Работата Стил:
капацитивни
Број На Модел На:
M200
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Игри,Стандард,Водоотпорен,Ергономија
Врвка За Околу Поддршка:
No
Пакет:
Yes
Полна Големина тастатура:
Yes
Оската На Телото Бренд:
susantech
Име:
susantech
боја:
црвена,сина и виолетова backlights
Функција:
светлото игри тастатура
Механички Тастатура:
No
Е водоотпорен:
No
Времето на пазарот:
Август-13
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Имаат мултимедијални копче за функција:
No
Тастатура Стандард:
игри тастатура
Поддржува Човечки Инженеринг:
No

Слични производи во категоријата