• Неодамнешно
  • -44 %
Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Бела Мачка Милениче Шема GT1074

Дома Декоративни Ѕид Виси Тепих Tapestry 130x150cm Правоаголник Bedspread Бела Мачка Милениче Шема GT1074

DEN 465.00
DEN 830.40

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
WELOS
Стил:
Обична
Број На Модел На:
GT1074
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шаблон Тип:
Животните
Шема:
Печати
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
дизајн:
Моден

Слични производи во категоријата