• Неодамнешно
  • -30 %
100*120 ветерници Белгискиот ѕид виси таписерии Европската пастирски таписерии спалната соба мурали дома платно за сликање на платно

100*120 ветерници Белгискиот ѕид виси таписерии Европската пастирски таписерии спалната соба мурали дома платно за сликање на

DEN 2772.00
DEN 3960.00

Количината на стоката
Това е достапна


100*120 ветерници Белгискиот ѕид виси таписерии Европската пастирски таписерии спалната соба мурали дома платно за сликање на платно
Памук жакард tapestry жив и живописни слики на модерни дома декор дома додатоци Белгискиот таписерии се врати на сличноста и сатурација на оригиналната слика во ред жакард ткаенина декорација, која е олицетворение на технологијата и сила, но, исто така, историја, култура и Наследство! Рано tapestry трае стотици луѓе да трае долго време да се заврши, повеќе за палатата е симбол на права и идентитети, но сега летаат обичните луѓе дома, така што ние може да се почувствува шармот! Забелешка : Ова е само цената на еден tapestry, не содржи Пол и декоративни tassel. Големина на : (ве молиме овозможи 1 ~ 3cm грешка). Ве молиме да се купи одделно.Ви благодариме. Tapestry виси пол линк : tassel (Tapestry виси декорација) :

Клучни карактеристики

Големина:
100cm x 120cm
Број На Модел На:
333
Материјал:
Полиестер / Памук
Чистење Тип:
Машина Перат,Други,Рака Мие
Бренд Име:
JLY
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Шема:
ветерници
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
продажба на мало трговија на големо
дизајн:
Aubusson

Слични производи во категоријата