• Неодамнешно
Zeegle Фламинго Печатени Ѕид Tapestry За Дневна Соба Дома Декоративни Tapete Спалната Соба Ѕид Уметност Ќебе Маса Крпа Јога Мат

Zeegle Фламинго Печатени Ѕид Tapestry За Дневна Соба Дома Декоративни Tapete Спалната Соба Ѕид Уметност Ќебе Маса Крпа Јога Мат

DEN 615.84

Количината на стоката
Това е достапна


10246
Производи Детали :
1. Точка Име : Tapestry
2.Пакување Листа : 1 парче Tapestry
3.Материјал : Полиестер
4.Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима.
5.Карактеристики : Красат секој ѕид во вашиот дом со елегантен Бохемски tapestry. Ова прекрасно парче е одличен начин за да додадете боја во вашата соба. Користете го ова неверојатно парче уникатен уметнички дела како bedspread, кревет маска, tablecloth, или завеса; тоа е, исто така, совршен за да се земе заедно за пикник или на плажа. Сега не постои оправдување за досадни стари бели ѕидовипокаже вашиот внатрешни работи украсување вештини исклучување со овој виси. Се грижат за ова дома декор дел е брзо благодарение на својата лесни, полиестер изградба.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка; Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm-2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.Ние, исто така, има и други димензии, можете да пребарувате од мојата продавница.

Клучни карактеристики

Големина:
150 x 130 CM, 203 x 150 CM
Шема:
Фламинго Сликарство
Материјал:
Полиестер / Памук
Тепих Продажба:
се продава од парче
Обликот:
Reactangle
Број На Модел На:
ѕидот tapestry
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Бренд Име:
ZEEGLE
Стил:
Ѕидот Ќебе
Шаблон Тип:
фламинго
дизајн:
табела платно
Техника:
Машина Направени
Шема:
ѕидот tapestry

Слични производи во категоријата