• Неодамнешно
  • -30 %
Zeegle Мапата На Светот Шема Виси На Ѕидот Tapestry Дома Декор Texitle Покрие Плажа Крпа Фрлиле Ќебе Пикник Јога Мат Софа Поставува

Zeegle Мапата На Светот Шема Виси На Ѕидот Tapestry Дома Декор Texitle Покрие Плажа Крпа Фрлиле Ќебе Пикник Јога Мат Софа Поставува

DEN 427.00
DEN 610.56

Количината на стоката
Това е достапна


10246
Производи Детали :
1. Точка Име : Tapestry
2.Пакување Листа : 1 парче Tapestry
3.Материјал : Полиестер
4.Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима
5.Карактеристики : Красат секој ѕид во вашиот дом со елегантен Бохемски tapestry. Ова прекрасно парче е одличен начин за да додадете боја во вашата соба. Користете го ова неверојатно парче уникатен уметнички дела како bedspread, кревет маска, tablecloth, или завеса; тоа е, исто така, совршен за да се земе заедно за пикник или на плажа. Сега не постои оправдување за досадни стари бели ѕидовипокаже вашиот внатрешни работи украсување вештини исклучување со овој виси. Се грижат за ова дома декор дел е брзо благодарение на својата лесни, полиестер изградба.
Производи Предности :
(1) Ткаенина чувствуваат мека и удобна, флексибилни, статички, анти-статички.
(2) Лесно да се чисти, директно може да се мијат со машина за перење или рацете, не се пролева и згаснат.
(3) Без мирис, без штетни логистичка; Силна апсорпција.
(4) Носат-отпорни, и издржливи, перење постојаност на 3 или повеќе, никогаш нема да згаснат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ако одберете ја прилагодите ве молиме да ни кажа на прилагодите големина која ќе ви даде реална цена .И ако се прилагодите големина е премногу голем фабриката треба да се спојување на ткаенина, се надеваме на вашето разбирање.
2.Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.
3.Големината им овозможи на 1cm-2cm грешка.
4.Како резултат на производство серија, светлината интензитет фотографија ефект ќе имаат боја разлика.
5.Ние, исто така, има и други димензии, можете да пребарувате од мојата продавница.

Клучни карактеристики

Големина:
150 x 130 CM, 203 x 150 CM
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
Обликот:
правоаголник
Шема:
Мапата на светот
Број На Модел На:
ѕидот tapestry
Тепих Продажба:
се продава од парче
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Шема:
ѕидот tapestry
Стил:
табела платно
Техника:
Машина Направени
Шаблон Тип:
Мапата на светот
дизајн:
Tapestry

Слични производи во категоријата