• Неодамнешно
Мотоцикл CNC Алуминиум Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За Хонда CBR250R CBR300R CBR500R CBR 250

Мотоцикл CNC Алуминиум Табличка Заградата Лиценца Плоча Држач Рамка Број Плоча За Хонда CBR250R CBR300R CBR500R CBR 250

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна

НИ 27.9 / пар НИ 23.46 / set НИ 27.01 / парче НАС 21.08 / парче НАС 22.01 / парче НАС 22.06 / парче НАС 22.07 / парче НАС 27.08 / парче НАС 24.49 / парче НАС 106.99 / set опис на Производот ❈❈ fitment : За поголемиот број на мотор. за Kawasaki Јамаха Suzuki Хонда Ducati Харли-Дејвидсон Triump Победа Aprilia ktm bmw и така на целата година
Состојба : 100% Сосема Нов ❈❈ На Табличка Заградата е направена од Алуминиум легура, исто Така LED Светлината. Домот метална површина ќе надградба на вашиот Мотор, Визуелно. Црвена, Сина, Црна, Златна, Сребрена, Зелена, сива,портокалова ,8 Colors за Изборот. ❈❈ Y OWLING бренд е сопственик на Професионална R & D тим и една Фабрика за производство на Мотоцикл Додатоци, која може да се обезбеди подобро лиценца плоча држач со трајност, безбедноста, удобноста и добро изгледа. ❈❈ Ние исто така, обезбеди сеопфатна услуга, вклучително и пред-продажба консултации, пакет за следење и по-продажбата на услугата. Еднаш имате било какви прашања, дозволете ни да знаеме, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние и ветуваме ќе пријатен шопинг искуство. забелешка : Секоја опција има соодветен стил, можете да изберете боја и стил ви треба, а некои не се во листата, можете да се консултирате со нас бојата што сакате

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
мотоцикл Табличка Заградата Holde
Објектот Должина:
21cm
Објектот Ширина:
11.8cm
Објектот Висина:
7cm
Објектот Тежина:
0.65kg
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум
Тип На Објект:
Регистрација Плоча Држач
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл табличка носителот
Fitment:
одговара најмногу на мотоцикл
Бои:
сина;црвено;сребро злато црна
Карактеристики:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Количина:
1set
Состојба:
100% Сосема Нов
детали за производот:
слика шоу
Бесплатен превозот :
Yes

Слични производи во категоријата