• Неодамнешно
  • -5 %
5 Inche Возило Преносни Заштита Случај торба + Јасно Екран Заштитник Shield Филм за Garmin Nuvi 2460 LT LMT 2460LT 2460LMT GPS

5 Inche Возило Преносни Заштита Случај торба + Јасно Екран Заштитник Shield Филм за Garmin Nuvi 2460 LT LMT 2460LT 2460LMT GPS

DEN 729.00
DEN 767.52

Количината на стоката
Това е достапна


Преносни ЕВА Случај Опис :
Добар квалитет третиот дел на производот.
Едноставен дизајн, функционалност, трајност и заштита.
Овој случај има разбраното добар изглед со црна маска.
Мека внатрешна да се заштити вашиот објект кога не е во употреба.
Висок должина zip прави пристап до вашиот уред брзо и едноставно.
Компактен и направени од издржлив mulded ЕВА.
Екран Заштитник Карактеристики :
Сосема нов, Доаѓа со ткаенина за чистење.
Без вода е потребно, трае 5-10 минути да се инсталира.
Пред-намалување на натпреварот екран форма, Покривање на целосна LCD стакло екран.
Анти-Нула, Штит и да го заштитите екранот од несакани гребнатини.
Анти-УВ зраците, филтрираат 99% од УВ светлина од вашиот екран, како одраз на вашите очи.
Намалување на-Отсјај, помогне да се минимизира досадни површината отсјај под светла.
Не се меша со еден допир на екранот. Одличен карактер признавање.
Лесно да се инсталира, Само-да се почитуваат, не Остава леплива остатоци по отстранети!
Да се отстрани, само кора од еден агол и полека се продолжи.
Екран Заштитник Спецификација :
Компатибилен Модел : Garmin dezl 560 560 LT 560 LMT
Materiel : 3-слоеви PET) филм.
Површина : Мазна, не rubbery се чувствуваат.
Дебелина : 0.12 mm (што е еднакво на нормалното печатење на хартија).
Големина на & Одговара : Пре-сече, точно ОПРЕМЕНИ со модел во листата на насловот само.
Секоја цел доаѓа со еден ткаенина за чистење и инсталација настава.
Количина :
1* Преносни ЕВА Случај
3* Clear LCD Екран Заштитник Филм
1* инсталација алатка
GPS е само за демонстрација и НЕ е вклучена за продажба.

Клучни карактеристики

Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ickoy
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Стил:
Повик
Материјал:
PU
Апликацијата Лаптоп Големина:
5
Компатибилен Бренд:
за garmin

Слични производи во категоријата