• Неодамнешно
  • -5 %
Оригинална Мода СТП Случај Покритие за 12.2 инчен Леново Miix5 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Леново Miix5 Про Случај маска

Оригинална Мода СТП Случај Покритие за 12.2 инчен Леново Miix5 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Леново Miix5 Про Случај маска

DEN 1364.00
DEN 1435.20

Количината на стоката
Това е достапна


Бесплатни 3 Подароци : Држете пенкало*1 + Посветен Екран Заштитник*1+Ламиниране алатка*1
Оригинална Мода СТП Случај Покритие за 12.2 инчен Леново Miix5 Про Таблет КОМПЈУТЕР за Леново Miix5 Про Случај маска
Карактеристики : 1.Направени на СТП Кожа. 2.Мулти бои за избор. 3.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 4.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 5.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот 6.100% Сосема нов СТП Кожа случај За Леново Miix5 Про 12.2 инчен таблет. Ова само Случај,не вклучуваат Таблета и Тастатура Напомена : доколку сакате да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде најдобра цена или да понуди подобар превозот. ви благодариме!

Клучни карактеристики

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
PU
Број На Модел На:
SDD
Модел Компатибилност:
Леново MIIX5 про
Апликацијата Лаптоп Големина:
12.2 инчен

Слични производи во категоријата