• Неодамнешно
  • -5 %
СТП Кожа Ракав Случај За Samsung Galaxy Tab Со T555 T550 9.7 инчен таблет КОМПЈУТЕР Торбичка Кеси Покрие СМ-T555 T550 P550 P555 9.7 Случаи

СТП Кожа Ракав Случај За Samsung Galaxy Tab Со T555 T550 9.7 инчен таблет КОМПЈУТЕР Торбичка Кеси Покрие СМ-T555 T550 P550 P555

DEN 513.00
DEN 540.00

Количината на стоката
Това е достапна


На таблет компјутер посебна поддршка лагер за завиткување групи, може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 инчен T555 T550 】
Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес, Многу издржливи, Случај

Клучни карактеристики

Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Бренд Име:
HUWEI
Ширина:
18cm
Пакет:
No
Тип:
Sleeve/Торбичка
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
За samsung GALAXY Tab Со 9.7 T555 T550
Модел Компатибилност:
За galaxy tab со 9.7 T555 T550
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Должина:
25cm

Слични производи во категоријата