• Неодамнешно
  • -11 %
за Apple ipad 2 3 4 9.7 инчен Таблет Случај СТП Флип Кожа Стојат Цртан филм Животинско Був Мачка Покритие за ipad2 ipad3 ipad4 Fundas Coque

за Apple ipad 2 3 4 9.7 инчен Таблет Случај СТП Флип Кожа Стојат Цртан филм Животинско Був Мачка Покритие за ipad2 ipad3 ipad4

DEN 636.00
DEN 714.24

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
ЗА IPAD 2 3 4
Ширина:
18.57cm
Бренд Име:
Wekays
Стил:
Моден
Должина:
24.12cm
Материјал:
кожа
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
ЗА IPAD 2 3 4
Пакет:
Yes
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Шаблон Тип:
Цртан филм
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Функција:
Анти-Прашина
Направен во :
Кина
Материјал:
Кожа + Силикони
Стил:
Симпатична Цртан Филм Дизајн
категорија:
Таблета Додатоци
Тип:
Таблета Опфаќа Случаи Торба Школка За Заштита На Кожата Fundas Coque
Функција:
Потпирачот , Card Slot
функција 1:
За Apple iPad 2 3 4
Карактеристика 2:
За Apple IPad 2 3 4 Кожа Флип Цртан Филм Покрие Случај
функција 3:
За Apple IPad 2 3 4 Носителот Стојат Кожа Покрие Случај
карактеристика 4:
Fundas Coque Capa За Apple IPad 2 3 4

Слични производи во категоријата