• Неодамнешно
ZhiYuSun НОВИ 051007 5inch touchsensor 123mm*80mm 4 lins touchscreens ова е компатибилен 123*80 бесплатен превозот

ZhiYuSun НОВИ 051007 5inch touchsensor 123mm*80mm 4 lins touchscreens ова е компатибилен 123*80 бесплатен превозот

DEN 602.40

Количината на стоката
Това е достапна


трговски опис
НОВИ 051007 5inch touchsensor 123mm*80mm 4 lins touchscreens ова е компатибилен 123*80 бесплатен превозот
Стоката е во парк!!!

Клучни карактеристики

Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
051007

Слични производи во категоријата