• Неодамнешно
  • -30 %
Оригиналниот KDT059A02-FPC Aigo M608 Gadmei E6 P601 LCD екран Dafeng Европа

Оригиналниот KDT059A02-FPC Aigo M608 Gadmei E6 P601 LCD екран Dafeng Европа

DEN 370.00
DEN 528.00

Количината на стоката
Това е достапна


Оригиналниот KDT059 A02-FPC Aigo M608 Gadmei E6 P601 LCD екран Dafeng Европа

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Боја Класификација:
(не расклопување алатки) оригинални LCD екран за услугата

Слични производи во категоријата