• Неодамнешно
  • -6 %
Екран на допир за Digitizer Панел LCD Дисплеј За Samsung Galaxy Tab 4 СМ-T230 екран осетлив на допир Собранието Таблета Панел Поправка Делови

Екран на допир за Digitizer Панел LCD Дисплеј За Samsung Galaxy Tab 4 СМ-T230 екран осетлив на допир Собранието Таблета Панел

DEN 1786.00
DEN 1900.32

Количината на стоката
Това е достапна


1. Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung l се под инспекција на нашиот професионален тим КК
2. Пакување : пакет за LCD е antistatic кеса, потоа го ставаат во меур торба или мала кутија
3. Време на испорака : 2-3 работни денови по вашата исплата расчисти
4. Производ модел : Ние можеме да им понуди на сите видови на резервни делови за мобилен телефон
5. Информации : Ние споделување на најновите информации за Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Пакет Содржина :
1 x екран на Допир digitizer со lcd дисплеј Собрание
ПАКЕТ & ИСПОРАКА
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА
Ние обезбедуваме 3 месеци ГАРАНЦИЈА за СИТЕ наши објекти. Ние сме уверени за квалитет за СИТЕ наши објекти
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ CHINAPHONEACCESSORIES
1 : Производи : имаме сите резервни делови и опрема за сите модели на мобилни телефони, лаптопи и таблет КОМПЈУТЕР
2 : Искуство : Ние имаме повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и додатоци за мобилни телефони. Ние, исто така, имаат повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и опрема за мобилен телефон на e Bay.
3 : услуга По : Ние обезбеди најдобра услуга по, секој проблем ќе се реши успешно и непречено, 100% задоволство да се гарантира.
4 : рок на Гаранција : Сите предмети се 3 месеци ГАРАНЦИЈА.
5 : Пакет : Сите предмети ќе бидат спакувани многу добро да се избегне оштетување.
6 : Брзина : објектот ќе биде испратена 2-3 работни денови по вашата исплата потврди.
Повратни информации

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab 4 СМ-T230
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
За Samsung

Слични производи во категоријата