• Неодамнешно
M116NWR1 R0 Р3 R4 одговара B116XW01 V. 0 LP116WH2 LTN116AT06 N116BGE-LB1 N116BGE-L41

M116NWR1 R0 Р3 R4 одговара B116XW01 V. 0 LP116WH2 LTN116AT06 N116BGE-LB1 N116BGE-L41

DEN 1656.00

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број M116 NWR1 R0 (или замена модел: N116 BGE-LB1 L41 LP116 WH2 TLN1 B116 XW01 B116 XW03 CLAA116 WA03 A и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Секое враќање/размена без RMA може да биде одбиено.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.4"и така натаму.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
Внимание : ЛЕВО+ПРАВОТО завртка дупки!!!
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Вниманието : Ако не се прифати тоа ,ве молиме не го нарачате.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
M116NWR1 R0 Р3 R4 B116XW01 V. 0 LP116WH2 LTN116AT06 N116BGE-LB1
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата