• Неодамнешно
M140NWR2 R1 одговара HB140WX1-100/200 N140BGE-L23 LTN140AT02 LTN140AT26 B140XW01 V. 8

M140NWR2 R1 одговара HB140WX1-100/200 N140BGE-L23 LTN140AT02 LTN140AT26 B140XW01 V. 8

DEN 2321.28

Количината на стоката
Това е достапна

8 и така натаму ) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар.

Клучни карактеристики

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
M140NWR2 R1 HB140WX1-100/200 N140BGE-L23 LTN140AT02 LTN140AT26
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични производи во категоријата