• Неодамнешно
5 720x1280 HD LCD Дисплеј Матрица + екран на Допир За Highscreen Премиер L digitizer панел сензор објектив стакло Собрание

5 720x1280 HD LCD Дисплеј Матрица + екран на Допир За Highscreen Премиер L digitizer панел сензор објектив стакло Собрание

DEN 2256.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
NINJACASE
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Број На Модел На:
Highscreen Премиер L
Компатибилен Бренд:
Highscreen Премиер L

Слични производи во категоријата