• Неодамнешно
  • -6 %
Екран на допир за IC Чип Копчето Digitizer За iPad Mini Табот A1432 A1454 A1455 екран на допир Панел Додатоци Поправка Делови

Екран на допир за IC Чип Копчето Digitizer За iPad Mini Табот A1432 A1454 A1455 екран на допир Панел Додатоци Поправка Делови

DEN 759.00
DEN 807.36

Количината на стоката
Това е достапна


1. Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Ipad l се под инспекција на нашиот професионален тим КК
2. Пакување : пакет за LCD е antistatic кеса, потоа го ставаат во меур торба или мала кутија
3. Време на испорака : 2-3 работни денови по вашата исплата расчисти
4. Производ модел : Ние можеме да им понуди на сите видови на резервни делови за мобилен телефон
5. Информации : Ние споделување на најновите информации за Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За ipad во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Пакет Содржина :
1 x екран на Допир digitizer со lcd дисплеј Собрание
ПАКЕТ & ИСПОРАКА
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА
Ние обезбедуваме 3 месеци ГАРАНЦИЈА за СИТЕ наши објекти. Ние сме уверени за квалитет за СИТЕ наши објекти
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ CHINAPHONEACCESSORIES
1 : Производи : имаме сите резервни делови и опрема за сите модели на мобилни телефони, лаптопи и таблет КОМПЈУТЕР
2 : Искуство : Ние имаме повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и додатоци за мобилни телефони. Ние, исто така, имаат повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и опрема за мобилен телефон на e Bay.
3 : услуга По : Ние обезбеди најдобра услуга по, секој проблем ќе се реши успешно и непречено, 100% задоволство да се гарантира.
4 : рок на Гаранција : Сите предмети се 3 месеци ГАРАНЦИЈА.
5 : Пакет : Сите предмети ќе бидат спакувани многу добро да се избегне оштетување.
6 : Брзина : објектот ќе биде испратена 2-3 работни денови по вашата исплата потврди.
Повратни информации

Клучни карактеристики

боја:
Бела
Број На Модел На:
За iPad Mini A1432 A1454 A1455
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За ipad

Слични производи во категоријата