• Неодамнешно
B140XTN02.E одговара B140XTN02.4 LP140WH8 TPC1 N140BGE-EA3 B140XTN02.НА B140XTN02.D

B140XTN02.E одговара B140XTN02.4 LP140WH8 TPC1 N140BGE-EA3 B140XTN02.НА B140XTN02.D

DEN 2136.00

Количината на стоката
Това е достапна

Paypal е perferred и безбедност
2.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP140 WHU TPC2 (или замена модел : LP140 WHU TPHB LTN140 AT31 N140 BGE-E33 B140 XTN02.

Клучни карактеристики

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
LP140WHU TPC2 TPHB LTN140AT31 N140BGE-E33 B140XTN02.НА B140XTN03.2 TPB1

Слични производи во категоријата