• Неодамнешно
M116NWR1 R4 Р3 R0 се вклопуваат LTN116AT06 N116BGE-LB1 L42 L32 L41 B116XW01 LP116WH2 TLC1

M116NWR1 R4 Р3 R0 се вклопуваат LTN116AT06 N116BGE-LB1 L42 L32 L41 B116XW01 LP116WH2 TLC1

DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.

Клучни карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
M116NWR1 R4 Р3 R0
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата