• Неодамнешно
  • -28 %
Оригинален 8-инчен LCD екран HSD080IDW1 C00 C01 автомобил DVD екран на допир за навигација на екранот

Оригинален 8-инчен LCD екран HSD080IDW1 C00 C01 автомобил DVD екран на допир за навигација на екранот

DEN 970.00
DEN 1347.36

Количината на стоката
Това е достапна


Физичка слика Детали Референца
Т

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата