• Неодамнешно
  • -28 %
оригиналниот нов Виткање машина контролер SK468D V 103 екран на допир оригинални надворешен екран ХС 140801-0017

оригиналниот нов Виткање машина контролер SK468D V 103 екран на допир оригинални надворешен екран ХС 140801-0017

DEN 1071.00
DEN 1488.00

Количината на стоката
Това е достапна

Виткање машина контролер SK468 D V 103 екран на допир оригинални надворешен екран ХС 140801-0017

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични производи во категоријата