• Неодамнешно
  • -28 %
Оригиналниот LM5Q321R LM5Q32R LM64011J LM64030 LM641355

Оригиналниот LM5Q321R LM5Q32R LM64011J LM64030 LM641355

DEN 1555.00
DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна

LM5 Q321 R LM5 Q32 R LM64011 J LM64030 LM641355

Клучни карактеристики

Бренд Име:
lanjuu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични производи во категоријата