• Неодамнешно
Witblue Нови За 8 DIGMA Авион 8555M 4G PS8168ML Таблета Екран на Допир Digitizer Сензор Замена Панел Стакло Делови

Witblue Нови За 8 DIGMA Авион 8555M 4G PS8168ML Таблета Екран на Допир Digitizer Сензор Замена Панел Стакло Делови

DEN 1002.72

Количината на стоката
Това е достапна


Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу допир.
Ова е само продавање на акции на екран на допир за таблет поправка, но не го продаде целосна таблета. сликата е само за таблет модел и обликот на проверка. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Клучни карактеристики

боја:
Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За DIGMA Авион 8555M 4G PS8168ML екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Слични производи во категоријата