• Неодамнешно
Новите 7 инчен Замена Капацитивни Екран на Допир Digitizer Панел За Allwinner A13 A23 A33 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР 10pcs/многу

Новите 7 инчен Замена Капацитивни Екран на Допир Digitizer Панел За Allwinner A13 A23 A33 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР 10pcs/многу

DEN 1152.00

Количината на стоката
Това е достапна

Новите 7" инчен Замена Капацитивни Екран на Допир Digitizer Панел За Allwinner A13 A23 A33 П8 Q88 Таблет КОМПЈУТЕР 10pcs/многу
Ако вашиот таблет компјутер на екранот е скршено,не грижете се,ќе може да се разгледа за да се купи нов екран на допир,и промените,а потоа можете повторно да го користите
Карактеристики : 1.7 инчен Таблет КОМПЈУТЕР со Екран на допир со стакло 2.Сите Тестирани, Спакувани Внимателно 3.Брза Испорака на Високо Квалитетни Екран на Допир Digitizer со стакло се користи за да го замени вашиот ред, оштетената, испукана, Екран на Допир Digitizer
Компатибилен Модел : Allwinner 7 инчен A13/ A23/ A33 Таблет КОМПЈУТЕР , не одговара за други Модели
Секој објект ќе бидат тестирани пред да се брод тоа Ние пак секој објект внимателно и да ги направи во добра состојба Пакет се вклучени : 1 buc x 7" Таблет на допир Забелешка : 1. Бројот на Екранот на Допир жица понекогаш не е ист како вашиот скршени еден, тоа е затоа што на различни производство период, молам, не грижете се за тоа
2. При инсталирањето на Екранот на Допир (од страна на искусни луѓе), ве молиме имајте на златен прст на Екранот на Допир, на цврсто и јасно лемење на плоча.
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Allwinner 7 инчен A13/A23/A33
Бренд Име:
Myslc
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Allwinner 7 инчен A13/A23/A33
is_customized:
No

Слични производи во категоријата