• Неодамнешно
  • -21 %
Оригиналниот 5inch LMS500HF04-002 LMS500HF04 LCD екран со екран на Допир ЗА TomTom Go 1005 1050 Живеат V1 V. 1 Бесплатен Превозот

Оригиналниот 5inch LMS500HF04-002 LMS500HF04 LCD екран со екран на Допир ЗА TomTom Go 1005 1050 Живеат V1 V. 1 Бесплатен Превозот

DEN 1138.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
за TomTom Go 1005 1050 Живеат V1 V. 1
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
htytech
Големина На Екранот:

Слични производи во категоријата