• Неодамнешно
  • -20 %
100 Парчиња Не се Повтори ПВЦ Водоотпорен Забава Име Налепница Играчки На Багаж Мода Лаптоп Налепници Чанта Декорација Налепници

100 Парчиња Не се Повтори ПВЦ Водоотпорен Забава Име Налепница Играчки На Багаж Мода Лаптоп Налепници Чанта Декорација Налепници

DEN 300.00
DEN 374.40

Количината на стоката
Това е достапна

Нема дуплирање во еден пакет.
Имаме 700 налепници Ако купите повеќе пакети, така што ќе има неколку повторува.
Постојат многу стилови на сликата не се појави, чекај за вашата нарачка!
За Плаќање
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот 's информации.
Испорака и Испорака
1.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.
3.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
H38
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Карактеристики:
no
Висина:
1cm
Дијаметар:
7cm
Гаранција:
NO
Ширина:
6
Должина:
7cm
Пакување:
OPP вреќа

Слични производи во категоријата