• Неодамнешно
  • -5 %
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Табот 2 8 10 A10-70 30 табот 3 8.0 A8-50 P8 Плус 10.1 табот ТБ-X103F Таблета Случај

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Табот 2 8 10 A10-70 30 табот 3 8.0 A8-50 P8 Плус 10.1 табот ТБ-X103F Таблета

DEN 1230.00
DEN 1294.56

Количината на стоката
Това е достапна

Без страв да се користи за било време на допир.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone/Андроид/Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, Nexus,Sony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир. Спецификација : * Пенкало должина : 140mm, со Дијаметар : 9 mm, Пенкало совет : 1. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони.35 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел.35 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации.35mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони.

Клучни карактеристики

Должина:
14cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
K833
Примена:
Таблети
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HUWEI
Материјал:
Метал
Апликацијата Брендови:
за lenovo

Слични производи во категоријата