• Неодамнешно
  • -5 %
Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Табот 4 10 Плус ТБ-X704L X304L tab4 8 8.0 Плус 10.1Таблет КОМПЈУТЕР Случај NIB 1.35 mm

Активно Пенкало Капацитивни Екран на Допир За Леново Табот 4 10 Плус ТБ-X704L X304L tab4 8 8.0 Плус 10.1Таблет КОМПЈУТЕР Случај

DEN 1231.00
DEN 1295.52

Количината на стоката
Това е достапна

35mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир.35 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. Така што практично се работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО.35 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Висока прецизност 1. А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања.
Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони. Спецификација : * Пенкало должина : 140mm, со Дијаметар : 9 mm, Пенкало совет : 1. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации.35 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот.35 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * КОМПАТИБИЛНА СО ПОВЕЌЕТО ПОПУЛАРНИ УРЕДИ : iphone/Андроид/Microsoft уред, i Pad, i Pad Воздухот, i Pad Mini, i Phone, Huawei,Леново ,Asus,Samsung Галакси, Nexus,Sony, LG G Подлога, HTC и другите екран на допир уреди * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е новата функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност.

Клучни карактеристики

Должина:
14cm
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
K833
Примена:
Таблети
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HUWEI
Материјал:
Метал
Апликацијата Брендови:
за lenovo

Слични производи во категоријата