• Неодамнешно
  • -25 %
Мини Најновите ABS Осветлување Женски Женски Полнење Конвертор Адаптер За iPad Про 12.9 10.5 9.7 инчен Перо Apple Молив

Мини Најновите ABS Осветлување Женски Женски Полнење Конвертор Адаптер За iPad Про 12.9 10.5 9.7 инчен Перо Apple Молив

DEN 339.00
DEN 452.64

Количината на стоката
Това е достапна

A Конвертор
(1)Кога сте го купиле еден молив, таму треба да има еден конвертор кој го доби со молив . Кога ќе изгуби, можете да ја користите оваа, наместо.
(2)материјал е Најновиот ABS.
(3)1 : 1 дизајн, нема да има влијание на полнење на молив. Како да се користи ? Стави вашиот молив на страната на кругот на моделот, и да се стави на кабелот на полначот на другата страна. Тип Женски Женски конектор. Како да се спаси тоа ? Имаме начин да ви помогне да заштедите на конвертор, бидејќи тоа е толку лесно да се занемаруваат и се губат. Но мора да ве чини пари да го купат. Ние само се направи препорачувам, ако сте спремни, обидете се да serch " Aipen S3 "
Пакет :
1 x Конвертор

Клучни карактеристики

Примена:
Други
Пакет:
Yes
Должина:
0.79inch
Бренд Име:
lagava
Број На Модел На:
Aipenac01
Материјал:
Пластични
Апликацијата Брендови:
За Apple
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран

Слични производи во категоријата