• Неодамнешно
  • -6 %
Топла класичната памук капчиња чипка пастирски рачно изработени везови ткаенина Европската чај маса крпа пијано покрие 4 големини бесплатен превозот

Топла класичната памук капчиња чипка пастирски рачно изработени везови ткаенина Европската чај маса крпа пијано покрие 4 големини

DEN 789.00
DEN 839.52

Количината на стоката
Това е достапна

Топла класичната памук капчиња чипка пастирски рачно изработени везови ткаенина Европската чај маса крпа пијано покрие 4 големини бесплатен превозот Објект спецификите Материјал : Памук Боја : Како на сликата Дизајн : Како слика Процес : Сплетам кука цвет Стил : Пастирски стил Спецификација : 85*85cm,130*180cm,150*220cm,100*150cm Објект за Купување 1 : ) Ние сме добавувачи во Кина, Што се знае дека Кина е работна сила се многу познати, поевтини и е многу ригорозни, па многу познатиот Бренд КО. се изберат Кина за производство база, ова е причината зошто Кина може да има толку многу го имитираат, тие не се имитираат, само се над производството, е ++ па ве молиме да се чувствуваат слободни да се стави ред со нас . 2 : ) Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса. 3 : ) Било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе ви одговори веднаш. 4 : ) имав неколку трговци, тие ќе се продаваат производот за веб, и да се купи од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобрите порции. 5 : ) Пад на превозот и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки. ПЛАЌАЊЕ Трговија Безбедност на плаќање : со Кредитна картичка, Трговија Escow плаќање услуга Враќа&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене. Ние може да не падне на превозот и трговија на големо, добредојдени да се зборува за соработката ! Ако ви ги одобри нашите предмети, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ако не тоа, да ни даде совет, па можеме да ги подобриме нашите производот и нашите услуги. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Спецификација:
85 by 85cm, 130*180cm, 100 by 150cm, 150 by 220cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Шема:
Хеклани
Функција:
Oilproof
Стил:
Пастирски
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
HHZ
Бренд Име:
yidian
is_customized:
Yes
Големина:
85*85cm,130*180cm,150*220cm,100*150cm
Техника:
Хеклани
Материјал:
Памук
Обликот:
Поинаква форма

Слични производи во категоријата