• Неодамнешно
  • -32 %
Двострано Сино Кадифе Везени Tablecloth Европската Класичен Стил На Табела Покрие Со Висок Квалитет Згусне Правоаголна Маса Облека

Двострано Сино Кадифе Везени Tablecloth Европската Класичен Стил На Табела Покрие Со Висок Квалитет Згусне Правоаголна Маса Облека

DEN 695.00
DEN 1021.92

Количината на стоката
Това е достапна


Напомена :
Нашата цел е да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг со нас. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Голем sizeis погоден за маса, маса, компјутер биро маса и троседот капак.Ние брод на стока на светот.Ние не сме одговорни за погрешно или undelivery адреса.
Напомена : Фото пука надвор ефект може да постои одредена боја, Маса крпа производ печатење е многу цврста, не е лесно да исчезнат, може да се за перење, машина за миење, не користете детергент со кајгана чистење течност функции. Пакет содржи : 1 парче маса крпа. И сите големини и дизајни се во парк.8 во*18in) / Табела flag3 0 CM*180 CM(About12in*72in) / Табела знаме 3 0 CM*200 CM(За 12in*80in) / Табела знаме 30 CM*220 CM(За 12in*88in)/ P illowcase 45 CM*45СМ(За 18in*18in) / P illowcase 60 CM*60СМ(За 24in*24in) . Не укажуваат на тоа машина за миење, 30 ° C рака мие ладна вода, неутрален детергент, не кајгана, ако машина за миење, ве молиме да се стави во торба за перење, мека режим на избор, време shoulds не биде премногу долго, тоа е забрането да се хлор белење сува.
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Стил : Европската Материјал : Flannelette Т во можност Крпа Големина : Прибл 90 CM*90 CM(За 36in*36in) /90 CM*130 CM(About36in*52in) / 130 CM*130 CM(За 52in*52in)/ 130 CM*160 CM(За 52in*64in)/ 130 CM*180 CM(За 52in*72in)/130 CM*200 CM(За 52in*80in) / 130 CM*220 CM(За 52in*88in) / 130 CM*250 CM(За 52in*100in)/Јадат мат 32 СМ*45СМ(За 12. Маса крпа големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Производи Печатење : Табела платно е еден двострано печатење. Ве молиме да ни даде шанса да се решат проблемите . немојте да се грижите за ништо.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 Двострано Сино Кадифе Везени Tablecloth Европската Класичен Стил на Табела Покрие со Висок Квалитет Згусне Правоаголна Маса Облека
Драги пријатели, добредојдовте во мојата продавница. Ние разбираме вашата загриженост и фрустрации можеби ќе треба, Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите. Ако имате посебни барање за shippment, можете да контактирате со нас или оставете порака, ние ќе се обидеме да задоволни со тебе.

Клучни карактеристики

Спецификација:
90X90CM, 90X130CM, 130X130CM, 130X160CM, 130X180CM, 130X200CM, 130X220CM, 130X250CM
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
DOBOXUAN
Шема:
Извезена
Големина:
14 Sizes
Број На Модел На:
JX-18044
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Класични
Обликот:
Правоаголни
Функција:
прашина-доказ
Материјал:
flannelette
size1:
90X90CM/90X130CM/130X130CM/130X160CM
size2:
130X180CM/130X200CM/130X220CM/130X250CM
size3:
Јадете мат 32X45CM/Табела знаме 30X180CM/Табела знаме 30X200CM
Size4:
Табела знаме 30X220CM/Pillowcase 45X45CM/Pillowcase 60X60CM
боја:
Сина

Слични производи во категоријата