• Неодамнешно
Шампањ боја spandex горниот капак круг коктел lycra маса крпа свадба банкет партија коктел табела декорација продажба

Шампањ боја spandex горниот капак круг коктел lycra маса крпа свадба банкет партија коктел табела декорација продажба

DEN 2160.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ве молиме имајте предвид дека е тоа за lycra горниот капак само ! На дното коктел маса крпа не се вклучени во цената!
Ако сакате да се купи дното коктел маса крпа,ве молиме одете на овој линк :
Spandex врвот на табелата покритие одговара за коктел тркалезни маси,lycra горниот капак за свадба,банкет и коктел партија декорација.
Оваа горниот капак се направени со еластична нишка која може да се одржи на табела блузи цврсто.
Ова можете да го користите ги красат обичен lycra коктел табела ги опфаќа и го прават неверојатен изглед !!
Составот 90%полиестер и 10%lycra Големина 60см или 80см Коктел маси Стил Spandex Боја Различни бои Сјајна
Не сјајна Картон тежина 22kgs (100 парчиња по картон) Картон големина 56x46x36cm времето за Производство 3-5 дена Fedex време на испорака 5-7 дена Тежина 0.2 кг по парче

Клучни карактеристики

боја:
Шампањ
Спецификација:
60cm Round 110cm H, 80cm Round 110cm H
Употреба:
Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Број На Модел На:
FE043
Бренд Име:
EVENTSDECOR
Стил:
Обична
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
спојувањето
Обликот:
Круг
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Големина:
Various sizes
is_customized:
Yes
Функција:
навремено слободни
Боја:
Шампањ
Тежина:
100GRAMS ПО PC
Ткаенини:
4-НАЧИН СЕ ВОДАТ ТКАЕНИНА SPANDEX
Големина:
ОДГОВАРА коктел висока бар табела

Слични производи во категоријата