• Неодамнешно
Европската Стакло Табела Светилки Спалната Соба Ноќни Студија Пастирски Дневна Соба Студија Кафе Бар Брак Соба Табела Осветлување

Европската Стакло Табела Светилки Спалната Соба Ноќни Студија Пастирски Дневна Соба Студија Кафе Бар Брак Соба Табела Осветлување

DEN 3744.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница
Секој клиент, ќе добиете мистериозен подарок! КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС СЕГА!
За Нас : Ние, главно, се обезбеди видови на светлина тела како што се pendant светла, тавански светилки, ѕидни светилки, табела светилки, огледало светилки и LED светла.
Ви благодариме!
. Ќе обработиме вашиот известување во рамките на 2days по примање на пораката. Следење на број ќе биде следење по испорачување .
Поврзани производи за вашиот референца :
Биро Светилка/ Табела Светилка
Димензија : 49*30cm
Напон : 110-240 V
Светилки База : E27 ( Сијалица Не Се Вклучени)
Превозот : Fedex , DHL, UPS-от,FEDEX,epacket,EMS
1. Директно од фабрика и 100% слики се реални мерки. UPS-от, DHL, TNT 3-8days пристигна;
8. Купувачите ќе биде одговорен за данок или должност обвинет од страна на својата земја. Но, можеби некои производи што не е на веб страната во моментот. EMS 6-12 дена пристигна;
7. Затоа ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативи на повратни информации. Ако вашата цел е одеднаш недостапен, ние ќе контакт со вас во рок од 24 часа, ве молиме контактирајте со нас однапред ако сакате да ја други превозот начини. Колку повеќе наредбата, пониска цена ќе може да се добие. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ако сте заинтересирани за нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, 100% загарантирано како што е опишано
2. Ако не го најдете она што ви треба во нашата продавница, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници, имам доверба дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и производ.
Топло Информации :
1. Ве молиме контактирајте со нас со слика во рок од 3 дена откако ќе прими предмети ако имате било каква штета. Но, за трошоците за превозот на врати стоката, купувачите ќе биде одговорен за тоа. Клиентот повратни информации е од исклучително значење за нас. Еден телефонски број, MSN или E-mail се многу важно кога ќе го напуштите вашата адреса. Ако тие имаат било quesitons ве молиме контактирајте со нас преку E-mail или користејќи Трговија Менаџер. Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Мај ,25-30 дена пристигна, некогаш е потребно повеќе време, Претпазливо избор!
1.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Табела Светилки
Стил:
Европа
Напон:
220V,110V
Сенка Ветер:
Надолу
Бренд Име:
Jonsung
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Техника:
Обична Обоена
Wattage:
0-5W
Е dimmable:
No
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Приклучок Тип:
Никој
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Тип На Прекинувач:
butto

Слични производи во категоријата