• Неодамнешно
200pcs Тениски Рекет Overgrips Анти-пропадна Пот лента Апсорбира Обвива Бадминтон Рекети OverGrip Риболов Skidproof Пот Бенд зафат

200pcs Тениски Рекет Overgrips Анти-пропадна Пот лента Апсорбира Обвива Бадминтон Рекети OverGrip Риболов Skidproof Пот Бенд

DEN 6166.56

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени.ако најдете нешто што не го разбираат , ве молиме да се поврзете со мене , може да изберете "на разговор" или "систем е-пошта", јас ќе ви одговори штом ќе може да.За да побарате враќање ве молиме ни e-mail
5. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката . Купувачот мора да ги контактирате во рок од 7 дена од денот на доставувањето да се Врати во Промет пред да се врати на објектот, во спротивно, се врати ќе биде одбиена. јас сум многу жал да предизвика вашиот непријатности, ви благодарам. Ние го задржуваме правото да го одбие секој се враќа ако правилно упатства не се следи.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 18bussiness дена, за ЕМС воздух mail, тоа не е примено по околу 13 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .
Име : Тениски Рекет Overgrips Анти-пропадна Пот лента Апсорбира Обвива Бадминтон Рекети Over Grip Риболов Tenis Skidproof Пот Бенд зафат
Големина : околу 1100 mm X25mm X0.Купувачот може да го врати во рок од 7 дена, ако не ви се допаѓа тоа или кој било друг проблем.кога ќе добиете предмети,ако не е проблем,ве молам помогнете ми потврди нарачката ,и ми даде позитивни повратни информации со 5 целосна ѕвезда.во нормален, кинески воздух пошта е за 9-18 работни дена.
Купувачот Забелешка
1.во нормален, ЕМС воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.ви благодариме
4.
Нашата деловна политика на враќање :
1.кога ќе добиете предмети,ако се најде некој проблем,ве молиме да не ја напушти негативни или природни повратни информации директно ,ве молиме да се поврзете со мене за да ми даде можност да се справи со тоа за вас , бидејќи вашето задоволство е наша извршување.

Клучни карактеристики

боја:
микс боја ја напушти msg
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
PU
Дебелина:
Тенка
Контрола Пригушувањето:
Сува
Број На Модел На:
OverGrip

Слични производи во категоријата