• Неодамнешно
2018 ТОПЛА продажба на нови LED сијалица 360 степени светла 12V H7 H11 9005 9006 HB3 HB4 70W 7000LM автомобил LED светлата светилки со 6000K 4300K

2018 ТОПЛА продажба на нови LED сијалица 360 степени светла 12V H7 H11 9005 9006 HB3 HB4 70W 7000LM автомобил LED светлата светилки

DEN 3444.96

Количината на стоката
Това е достапна


2018 ТОПЛА продажба на нови LED сијалица 360 степени светла 12 V H7 H11 9005 9006 HB3 HB4 70 W 7000 LM автомобил LED светлата светилки со 6000 K 4300 K

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
6000K
Lumens:
6000LM
боја:
6000K
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Автомобил модел:
Универзална Автомобили
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
СОН МАЈСТОР
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
35W
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Автомобил Марка:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
сертификација:
CE IP68 RoHS
Животен век:
>30000h
дисипација на топлина:
Без термичка отпорност
Lumens:
7000LM
Напон:
12V
чипови:
360 степени led
Температура На Боја:
6000K
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
За Автомобил Светилка:
Фарови

Слични производи во категоријата