• Неодамнешно
  • -8 %
2 ПАРЧИЊА/еден сет H15 ДОВЕДОА Автомобил Фарови Светилки 72W/една сијалица 7600ML H15 Canbus Грешка Слободни H15 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка за Автомобили камиони 12V-24V

2 ПАРЧИЊА/еден сет H15 ДОВЕДОА Автомобил Фарови Светилки 72W/една сијалица 7600ML H15 Canbus Грешка Слободни H15 ПРЕДВОДЕНА Крушка

DEN 3572.00
DEN 3882.24

Количината на стоката
Това е достапна


2 ПАРЧИЊА/еден сет H15 ДОВЕДОА Автомобил Фарови Светилки 72 W/една сијалица 7600 ML H15 Canbus Грешка Слободни H15 ПРЕДВОДЕНА Крушка Светилка за Автомобили камиони 12 V-24 V
Влезен Напон : DC 12 V/24 V
Влезна Моќност : 144 W/SET & 72 W/Сијалица H15 LED
Прозрачна Флукс : 15200 LM/SET H15 LED
Агол на гледање : 360 степени
Автомобил Светла : H15 ДОВЕДОА Автомобил Светлина
Водоотпорен Стапка : IP65 Водоотпорен
Температура На Бојата : Белата
Оперативен Живот : >50000hrs
Светлата Сијалица : H 15 ДОВЕДОА Автомобил Светлина
Топлина Дисипација теоретска настава : Авијација алуминиум
Оперативен Температура : -40 до +80
Употреба : Автомобил Светла Сијалица Магла Светлина
Гаранција : Една година гаранција

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип Socket:
H15
Тип На Објект:
Извори На Светло
Температура На Боја:
6000K
Бренд Име:
MGTV СВЕТЛИНА
Извор На Светлина:
LED
Автомобил модел:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Автомобил Марка:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Лер Зрак Тип:
место
Напон:
12V
Чип Собранието Тип:
CSP
Wattage:
72W/ONE BULB

Слични производи во категоријата