• Неодамнешно
  • -22 %
H11 авто светилка основи за автомобил сијалица

H11 авто светилка основи за автомобил сијалица

DEN 3744.00
DEN 4799.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

боја:
Црна
Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
Добар квалитет
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Број На Модел На:
na
Бренд Име:
човековите осветлување
База Материјал:
Метални,Пластични
Гаранција:
3Years
боја:
Црна
Модел:
H11

Слични производи во категоријата