• Неодамнешно
  • -10 %
SKTOO за Chrysler 300C shift менувачот клип Менувањето на ракометот заеднички тока Автоматски менувач менувањето на степените на пренос поврзување bracke

SKTOO за Chrysler 300C shift менувачот клип Менувањето на ракометот заеднички тока Автоматски менувач менувањето на степените

DEN 410.00
DEN 456.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Објектот Тежина:
0.1
Автомобил модел:
За Chrysler
Име На Модел:
За Chrysler
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Должина:
6cm
Објектот Висина:
1cm
Бренд Име:
SKTOO
Модел Година:
2005 година 2006 година 2007 година
Специјални Функции:
Глава Светлина Светилка За Миење Млазницата

Слични производи во категоријата