• Неодамнешно
  • -9 %
1Pcs Левата Страна Нов Автомобил пред магла светилка покрие W/O Дупка За Форд Фокус 2012-2014

1Pcs Левата Страна Нов Автомобил пред магла светилка покрие W/O Дупка За Форд Фокус 2012-2014

DEN 567.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави позитивни повратни информации!!!
. Ние правиме статистика, стоки пристигна во земјата на дестинација / регион грубо како што е прикажано подолу :
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
20%
30%
45%
4. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас. Ве молиме бидете советувани дека пораката ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во 10 : 00 - 18 : 00 часот (со Исклучок на Викенди и државни Празници) Контактирајте со нас за тоа : Ние сме авто делови од телото производителот и на големо, Ние може да обезбеди добар квалитет на стоки со најдобрите цени за вас! Имаме многу акции и може да превозот на стока за што во еден ден откако сте платиле. Ако имате било какви други превозот барање, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас, ние ќе колекција изразат почит такса како реалност. Ви благодариме. Ние го задржуваме правото да не наплата S&H кога објектот е објавено. Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.
Се враќа Политика : Сите продажни дојде со нас 30 дена гаранција. Вие не треба да ја полните пакување, цена, тоа е бесплатен превозот. Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности. Превозот Информации : Ние испрати Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail или epacket стандардно.5%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
20%
50%
20%
9.
1 Pcs Левата Страна Нов Автомобил пред магла светилка покрие W/O Дупка За Форд Фокус 2012-2014
За Форд Фокус 2012-2014
Тоа е нова,Оем замена за вашиот автомобил! Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашата слика се прикажува во нашата продавница пред купување! Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Капи
Автомобил модел:
за ford focus
Објектот Висина:
6inch
Модел Година:
2012-2014
Бренд Име:
FUSDAR
Објектот Дијаметар:
5CM
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
правец на ветер
Објектот Тежина:
0.14kg
Објектот Ширина:
5inch
Име На Модел:
SL1087-L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
11inch
Автомобил модел:
за Форд Фокус 2012-2014

Слични производи во категоријата