• Неодамнешно
  • -26 %
Бајка Ротари Врти Tealight Свеќа Метал Чај Светлина Носителот Рингишпил Романтична Ротација Светилник Дома Декор Подарок

Бајка Ротари Врти Tealight Свеќа Метал Чај Светлина Носителот Рингишпил Романтична Ротација Светилник Дома Декор Подарок

DEN 104.00
DEN 140.16

Количината на стоката
Това е достапна

Бајка Ротари Врти Tealight Свеќа Метал Чај Светлина Носителот Рингишпил Романтична Ротација Светилник Дома Декор Подарок 2018
Опис : Карактеристики : Був/Љубов/Пеперутка/Cedar/Снегулка На украси низ турбина ќе се рефлектираат светлина и се шири низ близина на ѕидовите и таванот. Апсолутно прекрасна и единствен начин за да додадете елеганција и малку гламур во вашата свадба Декорација на вашиот tabletop убаво и affordably за лице и за специјални прилики. Совршен за Божиќ/Свадбена/Насловна оркестарот Спецификации : Тип : Був/Љубов/Пеперутка/Cedar/Снегулка Боја : Сребро Материјал : Железо Големина : 8x13cm/3.15"х5.12" Количина : 1 PC Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : (Нема мало пакет) 1 x свеќа носителот

Клучни карактеристики

Материјал:
Железо
Употреба:
Дома декорација
Рачно изработени:
No
Тип:
Светилник Носителот
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Рингишпил свеќа носителот
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Тип:
Був/Љубов/Пеперутка/Cedar/Снегулка
боја:
Сребро.
Големина:
8x13cm/3.15x5.12
Количина:
1pc

Слични производи во категоријата