• Неодамнешно
  • -32 %
Peandim Нордиските Стил Ѕид Свеќа Носителот Минималистички 3D Геометриски Светилник Украси Sconce Мали Tealight Дома Декорација

Peandim Нордиските Стил Ѕид Свеќа Носителот Минималистички 3D Геометриски Светилник Украси Sconce Мали Tealight Дома Декорација

DEN 651.00
DEN 957.60

Количината на стоката
Това е достапна


11666986601830442 ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОИЗВОДИ US $ 14.91 /парче US $ 14.91 /парче US $ 9.77 /парче US $ 37.18 /парче US $ 14.34 /парче US $ 6.14 /парче US $ 11.99 /парче US $ 51.05 /парче

Клучни карактеристики

Стил:
Европа
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Рачно изработени:
Yes
Употреба:
Дома декорација
Бренд Име:
PEANDIM
Тип:
Монтажа На Ѕид
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Број На Модел На:
E123
Трговија на големо:
Да,Пад На Превозот
боја:
Црна/Бела/Злато
Тип:
Sconce Ѕид Свеќа Носителот
Функција:
3D геометриски светилник
Употреба:
Дома декорација

Слични производи во категоријата