• Неодамнешно
  • -30 %
Невестата Шупливи Чипка Свадба Ракавици Издолжени Булчински Ракавици Црвено Бела Боја На Слонова Коска Fingerless Долго Свадба Додатоци 2018

Невестата Шупливи Чипка Свадба Ракавици Издолжени Булчински Ракавици Црвено Бела Боја На Слонова Коска Fingerless Долго Свадба

DEN 353.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колковите = ? 4.
Кога ќе се измери, ве молиме бидете сигурни дека ќе носат исти или слични интимна облека и
чевли што се планира да се носат на вашата свадба ден. фустан може да се заврши во 10-25days. Ви благодариме за соработката.
Детален Модел Прикажан :
Свадба фустани се опремени облека. Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани .Рамо до рамо = ? 8.царинската треба.
Сите наши наметки овозможи на еден големина нагоре или надолу за вашиот мир на умот. Така венчаница промена е честа појава и може да биде потребно.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов. ОЕМ се Достапни, Купувачите Labels Прифати. Продажбата на производот низ целиот свет,
главно продажбата земји сад, Германија, Австралија, Канада, Бразил, велика Британија, Франција,
Италија, Русија и така натаму во целиот свет. Trustful Плаќање Од Страна На Зачувам Онлајн. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.Должина рамо до биста = ? 9.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!.Половината = ? 3.
Големина на единица : cm или инчен 1. На превозот времето е врз основа на превозот метод.Брадавица да Брадавица = ? 7.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10.
Е производство и продажба на професионална венчаница производство на продажбата на компанијата, главно произведува високо-крај свадба фустани, цвет девојка, превез и соодветен прибор. Бразилецот пријатели се обрне внимание ве молам : ве молиме оставете ги вашите CPF на вашата нарачка кога ќе изберете брзо се изразат како DHL,EMS.Надворешниот Нога = (од половината на подот со обувки) 11.горниот биста = ? 5.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12. Бесплатен превозот се однесува на DHL и С edex
Suzhou Ni Diya Облека Co. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан.

Клучни карактеристики

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект:
Свадба Ракавици
Пол:
Жените
Свадба Ракавици Стил:
Fingerless
Материјал:
Полиестер
Ракавици Големина:
една големина
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
NIXUANYUAN
Ракавици Должина:
Операта
Број На Модел На:
G1116
Одделот За Името:
Возрасни
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата