• Неодамнешно
  • -18 %
TREAZY Поставен Симулирани Бисер Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Кристал Цвет Ѓердан Обетки Поставува Свадба, Матурска Накит Сет

TREAZY Поставен Симулирани Бисер Свадба Накит Сетови Сребрена Боја Кристал Цвет Ѓердан Обетки Поставува Свадба, Матурска Накит

DEN 393.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал &Симулирани Бисер
Накит Вид : Свадба Накит Сет
Ѓердан должина : 45см+5cm
Обетки големина : 3.8 cm*1.5 cm
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел-бесплатно
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Клучни карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ЃЕРДАН EARRING СЕТ
Број На Модел На:
0134J01
позлата:
сребро позлатен
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Девојка/Мајка/Ќерка
накит стил:
Свадба Накит Сетови/Свадба Додатоци

Слични производи во категоријата