• Неодамнешно
  • -15 %
Прекрасен Бисер Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невеста, Свадба Партија Накит Додатоци Кристал Тиара Круна Earring Ѓердан

Прекрасен Бисер Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невеста, Свадба Партија Накит Додатоци Кристал Тиара Круна Earring Ѓердан

DEN 163.00
DEN 191.52

Количината на стоката
Това е достапна


W e l c o m e T o u r S t o r e
Answer : ___________________________ Note :
1 : Цел Вредност Помала Од $3 Брод Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Нема Информации За Песната )
2 : Цел Вредност Над $3 Брод Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Тоа Може Да Се Следи )
3 : Голема Цел Над $180 Брод DHL , EMS , UPS-от , Fedex и Aramex Слободни ( 3-7 Дена Пристигна )
Прекрасен Бисер Свадба Свадба Накит Сетови Жените Невеста, Свадба Партија Накит Додатоци Кристал Тиара Круна Earring Ѓердан
Производот Се Покаже :
.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Круна&Ѓердан&Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
ZM004
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Свадба
Текстура:
Барокот Круни
обложено:
Сребро Кристал Булчински Tiaras
дизајн:
свадба додатоци
Стил:
свадба коса додатоци
Модел:
Злато Кристал Круни И Tiaras
Тип:
тиара де noiva
Број На Модел На:
тиара став noiva
број:
tiaras став casamento
Шема:
свадба круна
Материјал:
тиара свадба

Слични производи во категоријата