• Неодамнешно
  • -30 %
YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер накит поставите pendant/прстен 925 фунта сребрен накит ѓердан ѓердан висок квалитет

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер накит поставите pendant/прстен 925 фунта сребрен накит ѓердан ѓердан висок квалитет

DEN 622.00
DEN 888.00

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина : 8-9/9-10 mm
Должина : Pendant 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
прстен се променливи во големина
Метал : 925 sterling silver /циркони
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant+Ring
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
zuhe
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YIKALAISI

Слични производи во категоријата