• Неодамнешно
2018 Бал Свадба Фустани Евтини Vestido Де Novia Невестата Се Облекуваат Вистинска Слика Во Акции, Бела Боја На Слонова Коска Beaded Свадба Наметки

2018 Бал Свадба Фустани Евтини Vestido Де Novia Невестата Се Облекуваат Вистинска Слика Во Акции, Бела Боја На Слонова Коска

DEN 3695.52

Количината на стоката
Това е достапна

но некаде дека треба повеќе,и ако ви се итни можете да забелешка за нас,можеме да го направиме за вас во 7 дена.ви благодариме .
Повратни информации
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.
Нормално нашиот производ default превозот начин е Ali Express Стандард Превозот,што е бавен,нормално за 7-45 дена,можеби е потребно повеќе време.Висина(од врвот на главата до подот без чевли)= ___CM
6.
ние ќе се обидеме потрудиме да ја пратите пратката преку превозот метод без царинската такса , но нема превозот метод без царинска такса за некоја земја , тогаш можеби ќе треба да соработува со царинење и да платат за можно царинска такса . кога ќе го поставите цел,можете да изберете големина според вашиот биста големина.Половината =____CM
3.
Значи, ако се итни,ве молиме забелешка нас кога ќе треба,ние ќе стори сé за да ви помогнеме .
значи, ако се итни можете да изберете изразат испорака,на пример, DHL,нормално дека треба 3-10 дена,но некои земјата треба повеќе денови,како чиле,б razil,аргентина,и така натаму. и ако имате какви и да било посебни барање , ве молиме оставете порака и да се обрне внимание на мојот одговор . но, некои земји треба повеќе денови,како чиле,б razil,аргентина,и така натаму. ви благодариме за вашето разбирање.Шупливи до подот(рамо до подот без чевли)= __CM
5.ви благодариме
Ако ви треба обичај се направи , ние треба вашата мерења подолу .Висина на чевли =_____CM
и откако ќе поставена цел,ве молиме да обрнете внимание на вашата цел,затоа што ако имаме било каков проблем,ние ќе контакт со вас.Колковите= ____CM
4.НАПОМЕНА :
Почитувани купувачи,нашата цена е само за во парк стандардна големина фустан без додатоци , ако треба додатоци или прилагодено направи големина , можете да контактирате со нас на интернет или да ни испратите порака , ние ќе ви одговори веднаш штом ќе ги видите вашите пораки , но постои временска разлика , па ние може да не можеше да одговори веднаш . Ние цениме дека може да ни остави Пет ѕвезди позитивни повратни информации со целосна НСД,ако сте задоволни со нашите производи. ние обично се изјасни за ниска цена да се избегне царинската такса.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W
Воз Должина:
кат должина
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
Свадба Фустан Ткаенина:
tulle
За Бремени Жени:
No
Број На Модел На:
H001
Декорација:
Sequined,Beading,Appliques
Деколте:
О Деколте
Вграден Градник:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Резервоар
Воз:
Никој
Моден Елемент:
Илузија
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Благородна Вајс

Слични производи во категоријата